Advertentie

Cape Auctioneers voor Android

  • Gratis

  • In Nederlands
  • V 1.2
  • 4.9

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Softonic-recensie

Een gratis app voor Android, door Auction Mobility.

Cape Auctioneers is een platform dat u lokaal en wereldwijd een platform biedt waar u kunt bieden in veilingen, kavels kunt bekijken en voor de beste antiek en verzamelobjecten ter wereld kunt winkelen. Het is een gratis app, u kunt het nu downloaden. We streven ernaar de beste plek te zijn om te kopen en verkopen ter wereld. We stellen onze diensten wereldwijd beschikbaar, zodat u niet naar onze veilinghuizen hoeft te reizen om te kopen en verkopen.

Met meer dan 400 kavels per week is er altijd iets nieuws om te bekijken. We hebben ook veel categorieën waaruit u kunt kiezen, zoals meubels, elektronica, kleding, speelgoed, antiek, verzamelobjecten, huishoudelijke apparaten en meer. U kunt ook onderweg onze veilingen bekijken. U kunt live veilingen bekijken vanuit de app en een melding ontvangen wanneer een item dat u volgt wordt geveild. U kunt ook een account aanmaken en bepaalde items van interesse volgen. Wanneer een item wordt geveild, wordt u op de hoogte gebracht en kunt u een bod uitbrengen.

Programma is beschikbaar in andere talen

Cape Auctioneers voor Android

  • Gratis

  • In Nederlands
  • V 1.2
  • 4.9

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Beoordelingen about Cape Auctioneers

Heeft u geprobeerd Cape Auctioneers? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.